Leshoim dhom me qira

Jepet me qera nga: linda 04 Shk 09:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
leshoim dhom me qira per vajza afer fak teknik dhe atij te mjeksis ne lagjie te spitalit afer super vives
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim