Leshoim dhom me qira

Jepet me qera nga: linda 21 Shk 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
leshoim dhom me qira per vajza ne lagjie te spitalit afer fak teknik dhe atij te mjeksis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim