Leshoj 2 dhoma me qira ne Prishtine

Jepet me qera nga: Naser 23 Shk 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR /

Komuna: Prishtinë
Leshoj dhoma me qira vetem per femra , kam 2 dhoma te lira.
Dhomat kan ne dizpozicion nga 3 shtreter
Dhomat posedojn te gjitha kushtet
Uj dhe rrym 24 or, po ashtu edhe WI-FI
Pastertia eshte shum ne nivel
Qmimi 50 euro shtrati,
Gjendemi afer teatrit Dodona , ju mirpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim