Leshoj banes me qera

Jepet me qera nga: sadriuV 15 Shk 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR /

Komuna: Prishtinë
Leshoje dhome me qera per tri femra ne Ulpiane. Banesa ndodhet perballe FSHMN-se, tek Lokalet e Lesnes. Banesa posedon edhe nje dhome tjeter, nje kuzhine dhe banjo. Cmimi per person eshte 50euro. Nr: 044 235 462
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim