Leshoj banes me qera

Jepet me qera nga: Shkemb 24 Dhj 23:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

50 EUR / muaj

Adresa: Rr. Halil Alidemaj - Prishtine
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Banjë, E mobiluar, Nxehtësi
Komuna: Prishtinë
Leshoj dhoma te baneses me qera nga 1 Janar 2016 per 2 dhe 3 studenta (meshkuj). Banesa gjendet afer kolegjit FAMA.

Tel: 044178901
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim