Leshoj banesen me qera bregu i djellit

Jepet me qera nga: Besart 19 Dhj 07:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Adresa: Bregu i djellit blloku 14
Komuna: Prishtinë
banesa ka 1 dhom gjumi sallon dhe kuzhin gjendet te bregu i djellit blloku 14
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim