Leshoj dhom me qera

Jepet me qera nga: Alije 06 Mar 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR /

Komuna: Prishtinë
Leshoj dhomen me qera per te punsuara apo studente , duhet te jet e gjinis femrore. Çmimi 50 euro per muaj .

Shtepia eshte ne gjendje te rregullt dhe posedon gjith inventarin , eshte edhe kuzhina ku mund te pregadisin ushqim , shtepia gjindet mrapa tregut te gjelbert

Te interesuarat mund te lajmrohen ne telefon , 049-125-335, apo te vin ta shiqojn dhomen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim