Leshoj dhom me qira afer Gjimnazit Sami Frasheri

Jepet me qera nga: ismet 19 Pri 02:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

120 EUR / muaj

Adresa: rr.Fa Noli
Sipërfaqe: 30 m2
Për vendbanimin: Banjë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj dhom me qira afer gjimnazit Sami Frasheri dhe kolegjit Dardanija eshte e mobiluare ka paisje kuzhine uje ka 24 ore ujin dhe mbeturinat i paguan pronari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim