Leshoj dhoma apo shtreter me qera

Jepet me qera nga: taulant 14 Tet 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

60 EUR / muaj

Adresa: dardani
Sipërfaqe: 10 m2
Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar, Nxehtësi
Komuna: Prishtinë
leshoj dhoma shtreter me qera dhe gazionjere ne lagjen dardania me posht se bill clinton 60 euro per person plus wi-fi kuzhin banjo ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim