Leshoj dhoma me qira per studenta

Jepet me qera nga: NTXh 06 Mar 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Leshoj dhoma me qira per studenta / punetore ne Prishtine 2 minuta nga FAMA / ISPE me cmim te volitshem, me pasterti ne nivel dhe ambient te kendshem.

Per kontakt 044 750 629 ose 049 89 69 61.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim