Leshoj dhoma me qira per studente

Jepet me qera nga: Eroll 28 Sht 09:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

60 EUR / muaj

Adresa: Lagjja e Muhaxherve
Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar, Nxehtësi
Komuna: Prishtinë
Leshoj dhoma me qira per studente .
Dhoma jane me nxemje qendrore dhe kane banjo dhe kuzhine. Shtepia eshte e re dhe e izoluar .

Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrin
045/ 666 - 280
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim