Leshoj dhoma me qira per studente

Jepet me qera nga: Eroll 05 Tet 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

60 EUR / muaj

Adresa: Lagjja e Muhaxherve
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar, Nxehtësi
Komuna: Prishtinë
Leshoj dhoma me qira per studente .
Secila dhome ka banjo dhe kuzhine .
Dhomat jane me nxemje qendrore
Cmimi 60 euro , ne kete cmim perfshihen te gjitha shpenzimet ( rryma ,uji ,mbeturinat ,nxemja NUK paguhen ekstra )
Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrin
045/ 666-280
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim