Leshoj dhoma per studente femra

Jepet me qera nga: dhoma 22 Tet 23:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

50 EUR / muaj

Adresa: leshoj dhoma me qira per studente femra
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar, Nxehtësi
Komuna: Prishtinë
Banesa ka dy dhoma njona ka tre kreveta dhe eshte e lire banesa gjindete te teatri dodona rr. Bajram kelmendi afer sheshite nena tereze 5 minuta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim