Leshoj dhome me qera per meshkuj ne Dardani-Pr..

Jepet me qera nga: kastriot 09 Mar 09:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Leshoj dhome me qera per 1 person ne Dardani me qmim dhe kushte te volitshme .
Shpenzime rryme dhe mbeturina,Ka uj 24h nxemje qendrore etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim