Leshoj dhome me qera

Jepet me qera nga: VSadriu 16 Shk 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR /

Komuna: Prishtinë
Leshoj dhome me qera ne Ulpiane per tri femra. Banesa ndodhet tek Lokalet e Lesnes, perballe FSHMN-se. Banesa posedon edhe nje dhome tjeter, kuzhine dhe banjo. Cmimi per person eshte 50euro. Nr: 044-235-462 ose na shkruani ne viber: +37744467451.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim