Leshoj dhome me qera

Jepet me qera nga: VSadriu 20 Shk 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Leshoj dhome me qera per tri femra ose dy. Banesa ndodhet tek Lokalet e Lesnes ose perballe FSHMN-se. Banesa podesdon edhe nje dhome tjeter, banjo dhe kuzhine. Cmimi per person eshte 50 euro. Nr: 044235462.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim