Leshoj dhome me qera

Jepet me qera nga: Avdyli 11 Sht 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

90 EUR / muaj

Adresa: Kodra e Diellit afer furres Qerimi- 2
Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Dhoma eshte e mobiluar dhe ka hyrje te ndare si dhe 24 ore wifi dhe uje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim