Leshoj dhome me qera

Jepet me qera nga: Ahmet Safciu 04 Dhj 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

120 EUR / muaj

Adresa: Rr.Taip Krasniqi No.8
Sipërfaqe: 20 m2
Për vendbanimin: Banjë, E mobiluar, Nxehtësi
Komuna: Prishtinë
Leshoj domen me qera per nje person student/studente. Dhoma eshte e peshtashme per banim te nje personi, eshte e mobiluar dhe ka banjo/wc te vecante dhe nje korridor. Cmimi tota i qerase perfshire edhe shpenzimet komunale eshte 120 EUR. Gjendemi ne qender te qytetit afer Muzeut te Kosoves. Kontakti ne nr.e meposhtem
044-597-111 dhe 044-672-190
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim