Leshoj dhome me qira afer Gjimnazit Sami Frasheri

Jepet me qera nga: ismet 30 Mar 02:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

100 EUR / muaj

Adresa: rr.Fa Noli
Sipërfaqe: 35 m2
Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj dhomen me qira afer gjimnazit Sami Frasheri dhe kolegjit Dardania dhoma ka koridor banjo eshte e mobiluar uje ka 24 ore ujin dhe mbeturinat i paguan pronari gjithashtu ka ka hyrje te veqante
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim