Leshoj dhome me qira

Jepet me qera nga: valon 30 Dhj 02:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

3 990 EUR / muaj

Adresa: te parku i qytetit
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet te parku i qytetit afer permendores "isa kastrati" dhe leshohet vetem per femra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim