Leshoj dhomen me kuzhin me hyrje te veqant

Jepet me qera nga: Xhavit 29 Shk 07:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

100 EUR / muaj

Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar, Nxehtësi
Komuna: Prishtinë
Leshoj ne qira dhomen me kuzhin dhe nje banjo me hyrje te veqante.dhoma gjendet ne afersi te kompleksit qafa apo mini max..
Shiko fotot
numri 044 310 139
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim