Leshoj dhomen me qira afer Gjimnazit Sami Frasheri

Jepet me qera nga: ismet 19 Shk 02:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

100 EUR / muaj

Adresa: Rr.Fa Noli
Sipërfaqe: 25 m2
Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar, Nxehtësi
Komuna: Prishtinë
Leshoj dhomen me qira afer Gjimnazit Sami Frasheri dhe Kolegjit Dardania dhoma edhe e mobiluar ka paisje kuzhine uje ka 24 ore ujin dhe mbeturinat i paguan pronari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim