Leshoj dhomen me qira ne lagjen e spitalit afer ..

Jepet me qera nga: granit 08 Pri 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR /

Komuna: Prishtinë
Leshoj dhomen me qira ne lagjen e spitalit, afer institutit gjyqesor te kosoves, dhoma ka te gjitha kushtet është shum e paster dhe shum e pershtatshme per jetesë. Leshohet me qmim te volitshem prej 65 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim