Leshoj garsonieren me qira

Jepet me qera nga: Leotrim 17 Mar 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR /

Komuna: Prishtinë
Leshoj garsonieren me qira, e cila eshte ne kuader te shtepise me hyrje te veqante. Dhoma gjendet ne Arberi afer furres Shekulli dhe i plotson te gjitha kushtet per jetese. Eshte e pershtatshme per cifte, ndersa jo per familjare. Ne cmim perfshihen te gjitha shpenzimet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim