Leshoj gasonjere me qira ne breg te djellit afer..

Jepet me qera nga: ismet krasniqi 24 Shk 08:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR /

Komuna: Prishtinë
leshoj gasonjere me qira ne breg te djellit afer ambulances eshte e mobiluar dhe ka ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim