Leshoj gasonjere me qira ne breg te djellit afer..

Jepet me qera nga: ismet krasniqi 27 Shk 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR /

Komuna: Prishtinë
leshoj gasonjere me qira ne bregte diellit eshte e mobiluar gjithashtu ka dhe ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim