Leshoj gsonjere me qira afer gjimnazit Sami fras..

Jepet me qera nga: ismet krasniqi 06 Shk 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR /

Komuna: Prishtinë
leshoi gasonjeren me qira afer Gjimnazit Sami Frasheri dhe Fakultetit Dardania eshte e mobiluar uje ka 24 ore ujin dhe mbeturinat i paguan pronari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim