Leshoj gsonjere me qira afer gjimnazit Sami fras..

Jepet me qera nga: ismet krasniqi 19 Shk 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR /

Komuna: Prishtinë
lshoj gasonjer me qira afer gjimnazit Sami Frasheri dhe Kolegjit Dardania esht e mobiluar ka paisje kuzhine komplet ka lavatriqe uje ka 24 ore ujin dhe mbeturinat i paguan pronari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim