Leshoj gsonjere me qira afer gjimnazit Sami fras..

Jepet me qera nga: ismet krasniqi 27 Shk 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR /

Komuna: Prishtinë
leshoj gasonjere me qira afer Gimnazit Sami Frasheri dhe Kolegjit Dardania eshte e mobiluar uje ka 24 ore ujin dhe mbeturinat i paguan pronari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim