Leshoj katin e shtepis me qira

Jepet me qera nga: isa 09 Shk 01:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
leshoj katin e shtepis me qira ne lagjen bregu I diellit afer postes ose afer fakultetit ilirija
eshte kati I dyt I shtepis ka dy dhoma kuzhinen banjon ballkonin dhe hymjen e veqant vetem shkallet jan te perbashketa
kati eshte I mobiluar ka tv- kompjuter - rrjet- uj- rrym 24 ore te gjitha fakturat i paguan pronari qmimi 180 ero
0037744520324 viber..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim