Leshoj katin e shtepise me qera. MATI 1

Jepet me qera nga: Salih Ibrahimi 04 Tet 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Lagja e Spitalit
Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar, Nxehtësi
Komuna: Prishtinë
Leshoj katin e shtepise me qera ne lagjen Mati 1, per studenta.
Shtepia eshte ndertim i ri, ka nxemje qendrore dhe oborr.
Kati 1

Te interesuarit le te me kontaktojne ne numrin: 045/667-506
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim