Leshoj katin e shtepise me qera. MATI 1

Jepet me qera nga: Salih Ibrahimi 22 Nën 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Lagja e Spitalit- MATI 1
Komuna: Prishtinë
Leshoj katin e shtepise me qera ne lagjen Mati 1, per studenta.
Shtepia eshte ndertim i ri, ka nxemje qendrore dhe oborr,
Kati 1
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim