Leshoj me qera Dhome per 3 femra.

Jepet me qera nga: vs 12 Shk 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR /

Komuna: Prishtinë
Leshoj dhome me qera per tri femra. Banesa ndodhet tek Lokalet e Lesnes, perballe FSHMN-se. Banesa posedon edhe kuzhin me sallon, banjo dhe nje dhome tjeter ku banojn tri studente te tjera. Cmimi per person eshte 50 euro. Na kontaktoni ne 044-235462.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim