Leshoj me qera dhoma dhe shtreter

Jepet me qera nga: Xxxxxx 09 Shk 11:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Lokacioni breg diellit te mobiluar tersisht dhe me nxemje qendrore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim