Leshoj me qira dhome per 3 veta ne Ulpianë

Jepet me qera nga: AZ 27 Sht 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / javor

Adresa: Kuzhina dhe banjo jane te perbashketa
Komuna: Prishtinë
Leshoj dhome me qira per 3 veta me dy shtreter njeri per dy dhe tjetri per 1 person. Dhoma gjendet ne ulpian ne katin e 6, ka lift. Leshohet per studenta meshkuj, ka kuzhine dhe banjo te perbashket me studenta te tjere. Mund te kontaktoni ne viber 24h +38649290953
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim