Leshoj me qira dhomen me hyrje te veqant

Jepet me qera nga: Xhavit 03 Shk 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

100 EUR / muaj

Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoje me qira dhomen me kuzhin dhe nje banjo me hyrje te veqant e mobilluare. Shiko fotot
Cmimi 100 euro
Dhoma gjendet ne afersi te kompleksit qafa prishtine.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim