Leshoj me qira dhomen me kuzhin dhe banjo me hyr..

Jepet me qera nga: xhavit 24 Shk 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR /

Komuna: Prishtinë
Leshoj me qira dhomen me kuzhin dhe nje banjo.qmimi 100 euro dhoma ka 3 shtrater .shporetin e rrymes ,frigoriferin tavolinen e bukes.rregallin. informat ne tel 044 310 139.dhoma gjendet ne afersi te kompleksit qafa.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim