Leshoj me qira dhomen me kuzhin dhe banjo qmimi ..

Jepet me qera nga: xhavit 23 Shk 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR /

Komuna: Prishtinë
Leshoj me qira dhomen me kuzhin dhe nje banjo e mobiluar me 3 shtrater ,shporeti elektrik ,frigoriferi.tavolina e bukes dhe rregalli i drurit.dhoma gjendet ne afersi te kompleksit qafa.numri kontaktus 044 310 139.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim