Leshoj me qira dhomen me kuzhin hyrje e veqant

Jepet me qera nga: Xhavit 27 Shk 09:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

100 EUR / muaj

Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar, Nxehtësi
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qira dhomen me kuzhin dhe 1 banjo me hyrje te veqant.dhoma gjendet tek kompleksi qafa .mini max .
Shiko fotot
Numri i telefonit 044 310 139
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim