Leshoj me qira dhomen me kuzhin me hyrje veqant

Jepet me qera nga: Xhavit 25 Shk 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

100 EUR / muaj

Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj ne qira dhomen me kuzhin dhe nje banjo me hyrje te veqant dhoma gjendet tek kompkeksi qafa . Ne qender te qytetit mini max
Shiko fotot qmimi 100 euro
044 310 139
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim