Leshoj një kat tk shtepisë me qira

Jepet me qera nga: Nart Pireva 25 Nën 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

120 EUR / muaj

Komuna: Prishtinë
Leshoj një kate te shtepise me qira kati i pare hyrja e veqante, ka dy dhoma gjumi kuzhine me sallon, banjo dhe koridor. Mundesisht qift ose familjar.
Banesa gjindet në rrugen Haxhi Zeka te shkkolla e mesme tekike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim