Leshoj nje dhom me qira

Jepet me qera nga: Astrit 29 Gsh 10:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prishtinë
Leshij nje dhim me qira ne lagjen Velania afer Sos-Kinderdorfit, eshte e mobiluar dhe me hyrje te veqant, ka nje dhom, kuzhin, banjo, preferoj qifte ose te punsuar, qmimi 120 Euro, me gjitha shpenzimet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim