Leshoj nje dhome me qera

Jepet me qera nga: Vsadriu 27 Tet 08:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prishtinë
Banesa ndodhet te Lokalet e Lesnes ne Ulpiane. Ajo posedon dy dhoma, banjo, kuzhine dhe sallon. Dhoma ka tre shtreter. Cmimi i dhomes 150euro. Viber: +37744467451
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim