Leshoj nje dhome me qera

Jepet me qera nga: V sadriu 29 Tet 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prishtinë
Leshoj nje dhome me qera. Baneaa posedon dy dhoma, banjo, sallon dhe kuzhine. Dhoma ka tre shtreter. Banesa ndodhet te lokalet e lesnes, ne Ulpian. Ofeta vlen vetem per femra. Cmimi 150euro. Viber: +37744467451
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim