Leshoje dhoma me qira per femra

Jepet me qera nga: R.B 22 Mar 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prishtinë
Leshoje dhoma me qira per femra te parku i qytetit perballe permendores Isa Kastrati.
Banesa eshte e mobiluar ne teresi dhe ka uji, ngrohje 24h dhe Wi-Fi. Qmimi 55 euro per person te gjitha shpenzimet mbulohen nga pronari. Mob + 377 44 377 450 dhe 049 545 327.,,,,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim