Leshoje dhomen me kuzhin dhe nje banjo me hyrje ..

Jepet me qera nga: xhavit 01 Mar 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR /

Komuna: Prishtinë
LESHOJE ME QIRA NJE DHOME ME KUZHIN DHE NJE BANJO ME HYRJE TE VEQANT , DHOMA GJENDET NE AFERSI TE KOMPLEKSIT QAFA ,
DHOMA KA GARNITUREN 1 . 2 ,3 KOMODEN , REGALLIN E TESHAVE , FRIGORIFERIN , SHPORETIN ELEKTRIK ,

QMIMI 100 EURO

INFORMATA NE TELEFON . 044 310 139
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim