Leshoje dhomen me kuzhin dhe nje banjo me hyrje ..

Jepet me qera nga: xhavit 12 Mar 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR /

Komuna: Prishtinë
leshoj me qira dhomen me kuzhin dhe nje banjo me hyrje te veqante qmimi 100 euro , dhoma gjendet ne afersi te kompleksit qafa , dhoma ka garnituren 1/ 2 /3 rregalin per tesha , frigoriferin , shporetin e rrymes ,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim