Leshoje dhomen me kuzhin dhe nje banjo me hyrje ..

Jepet me qera nga: xhavit 27 Mar 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR /

Komuna: Prishtinë
DHOMA GJENDET NE AFERI TE KOMPLEKIT QAFA . ME HYRJE TE VEQANT , HYRJA ESHTE PREJ ANES SE RRUGES

DHOMA KA , GARNITUREN 1 . 2 ,3 FRIGORIFERI , SHPORETIN ELEKTRIK , KOMODEN , RREGALIN E TESHAVE , I
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim