Leshoje dhomen me kuzhin dhe nje banjo me hyrje ..

Jepet me qera nga: xhavit 02 Pri 16:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR /

Komuna: Prishtinë
dhoma gjendet ne aferi te komplekit qafa. dhoma eehte e paiur me te gjitha paisjet shikoj fotot

qmimi 100 euro

044 310139
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim