Leshoje dhomen me kuzhin dhe nje banjo me qira

Jepet me qera nga: xhavit 29 Mar 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR /

Komuna: Prishtinë
leshoj me qira nje dhome me kuzhin dhe nje banjo , me hyrje te veqant dhom gjendet ne afersi te kompleksit qafa dhoma ka 3 shtrater , frigorifri , hporetin elektrik , rregallin per tesha . tavolinen e bukes ,

044 310 139
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim